Huawei GPON ONT Echolife EG8245H

Dostępne do wyceny:

EG8245H

Dane techniczne
Interfejsy
EG8245H
  • 1 port GPON (SC/UPC); 
  • 4 porty 10/100/1000MbE (RJ45); 
  • 2 porty POTS (RJ11);
  • 1 port USB;
  • Wi-Fi
Parametry portu GPON
Klasa: B+
Długość fali operacyjny: DS 1490 nm, US 1310 nm
Czułość odbiornika: -27 dBm
WLAN
IEEE 802.11 b/g/n
2 x 2 MIMO
Zysk anteny: 5 dBi
WPS
Warstwa 2 Cechy
VLAN

Filtrowanie VLAN. Transmisja przezroczysta VLAN

Multicast

IGMP snooping:  v1/v2/v3. IGMP Proxy.

Dynamicznie kontrolowany multicast

Funkcje głosowe
Obsługiwane standardy i protokoły: SIP, H.248
Kodeki głosowe: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Faks: T.30/T.38
Bezpieczeństwo

Filtrowanie adresów MAC, filtrowanie adresów IP, filtrowanie adresów URL;

NAT/NAPT, Port Forwarding, ALG, UPnP, DDNS/DNS / klient DNS

IPv6

IPv6/IPv4 dual stack i DS-Lite

Zakresy pracy
Wilgotność

od 5 do 95%

Temperatura pracy

od 0 do 40°C

Zasilanie
Zasilacz
Zasilacz AC:
Typ: Zewnętrzny
Zakres napięcia wejściowego: od 100 do 240VAC, 50-60Hz
Napięcie wyjściowe: od 11 do 14VDC. 1,5А
Maksymalny pobór mocy

15,5W

Wymiary (W x S x G)
28 x 176 х 138,5 mm
Maksymalna waga

1,0kg