Huawei GPON ONT Echolife HG8540M

Dostępne do wyceny:

HG8540M

Dane techniczne
Interfejsy
HG8540M:
  • 1 port GPON (SC/UPC); 
  • 1 port 10/100/1000MbE (RJ45); 
  • 3 porty 10/100MbE (RJ45)
Parametry portu GPON
Klasa: B+
Długość fali operacyjny: DS 1490 nm, US 1310 nm
Czułość odbiornika: -27 dBm
Warstwa 2 Cechy
VLAN

Filtrowanie VLAN. Transmisja przezroczysta VLAN

Multicast
IGMP snooping:  v1/v2/v3. IGMP Proxy.
Dynamicznie kontrolowany multicast
Bezpieczeństwo
Filtrowanie adresów MAC
IPv6

IPv6/IPv4 dual stack i DS-Lite

Zakresy pracy
Wilgotność

od 5 do 95%

Temperatura pracy
od 0 do 40°C
Zasilanie
Zasilacz
Zasilacz AC:
Typ: Zewnętrzny
Zakres napięcia wejściowego: od 100 do 240VAC, 50-60Hz
Napięcie wyjściowe: od 11 do 14VDC. 0,5А
Maksymalny pobór mocy

9,2W

Wymiary (W x S x G)
30 x 156 x 125 mm
Maksymalna waga

0,5kg